Improviseeritud teatrietendus on suurepärane naerurikas ja energiat tõstev vahepala sinu üritusele.

Kogenud näitlejad pakuvad korraldajaga koostöös meeleolukat, humoorikat ning personaalset etendust sinu üritusel. Improteater on hetkeline kunstivorm, mis tähendab, et etendus sünnib just sinu ürituse jaoks ning kontekstis, ning ei kordu. Paku oma publikule meeldejääv ja lõbus elamus.

Tellimusesinemisi pakuvad järgmised trupid - võrdle pakkumisi , ning võta valitud trupiga ühendust.


Ruutu10 pakub humoorikat improteatri etendust, mis on ​personaalne. Teemad, mida puudutame on mõeldud ainult sinu publikule. Pärast meie etteastet on sul tekkinud uued seltskonnasisesed naljad, mis meenutavad sinu pidu pikalt. Etendus on tavaliselt 30-45 minutit pikk ja 2-4 esinejaga.

Loe edasi ja telli — Ruutu10

Kas otsid meelelahutajat/esinejat sünnipäevale, pulma, suvepäevadele, jõulupeole, aktusele või ükskõik mis üritusele, kus soovid inimesi rõõmustada ja elevust tekitada?

Pakume huvitavat ja uudset, humoorikat ning personaalselt Sinu publikule mõeldud meelelahutust. Improetenduse võlu peitub ootamatuses, situatsioonikoomikas ning artistide leidlikkuses. Keegi ei tea, mis juhtuma hakkab, kõik on võimalik ning see on meelierutavalt vaimukas!

Meil on Sulle pakkuda selleks põnevaid võimalusi!

Loe edasi ja telli — Improteater IMPEERIUM

Sinu ürituse muudab eriliseks ja kordamatuks kIMPROose lustakas improetendus. Kuna nii tegelaskujud kui ka kogu sisu valmib kohapeal Sinu publiku abiga, siis on iga kIMPROose etendus kui rätsepa eritellimus Sinu üritusele. Üks mis aga kindel - naerda saab!

Etendus kestab tavaliselt 20-30 min ning kohal on 4-5 improviseerijat.

Loe edasi ja telli — kIMPROose