Improviseerijad on loomult head esinejad, ning tulevad meeleldi appi sinu era- või tööüritustele toredat sisu looma.

improv.ee vahendab erinevate pakkujate kuulutusi. Pakkumise saamiseks palun külasta enda poolt valitud tegija kodulehte, ning kontakteeru nendega otse.

Improviseeritud teatrietendus on suurepärane vahepala sinu üritusele.

Kogenud näitlejad pakuvad korraldajaga koostöös meeleolukat, humoorikat ning personaalset etendust sinu üritusel. Improteater on hetkeline kunstivorm, mis tähendab, et etendus sünnib just sinu ürituse jaoks ning kontekstis, ning ei kordu. Paku oma publikule meeldejääv ja lõbus elamus.

Tellimusesinemisi pakuvad järgmised trupid - võrdle pakkumisi, ning võta valitud trupiga ühendust.


Ruutu10 pakub humoorikat improteatri etendust, mis on ​personaalne. Teemad, mida puudutame on mõeldud ainult sinu publikule. Pärast meie etteastet on sul tekkinud uued seltskonnasisesed naljad, mis meenutavad sinu pidu pikalt. Etendus on tavaliselt 30-45 minutit pikk ja 2-4 esinejaga.

Loe edasi ja telli Ruutu10

Kas otsid meelelahutajat/esinejat sünnipäevale, pulma, suvepäevadele, jõulupeole, aktusele või ükskõik mis üritusele, kus soovid inimesi rõõmustada ja elevust tekitada?

Pakume huvitavat ja uudset, humoorikat ning personaalselt Sinu publikule mõeldud meelelahutust. Improetenduse võlu peitub ootamatuses, situatsioonikoomikas ning artistide leidlikkuses. Keegi ei tea, mis juhtuma hakkab, kõik on võimalik ning see on meelierutavalt vaimukas!

Meil on Sulle pakkuda selleks põnevaid võimalusi!

Loe edasi ja telli Improteater IMPEERIUM

Improteatri töötuba arendab osalejate suhtlemis- ning esinemisoskust, ning teeb seda lõbusas ja loovas keskkonnas.

Iga töötuba on erinev ning vastavalt osalejate vajadustele. Meelelahutuslikud töötoad sobivad hästi üritustele, suhtlemisoskuse töötoad kollektiivile ning teatrile keskenduvad töötoad õpetavad improviseerimisoskusi.

Tellimustöötubasid pakuvad järgmised trupid - võrdle pakkumisi, ning võta valitud trupiga ühendust.


Ruutu10 pakub lõbusat improtöötuba, mis ei vaja eelnevat kokkupuudet näitlemisega. Sõprade ja kolleegidega mänge tehes näed sa neid uue nurga alt. Kogemusest võime kinnitada, et see on hea võimalus igas vanuses inimestel lõbutseda. ​Töötuba kestab 60-90 minutit ja kuni 20 liikmelist seltskonda juhendab üks improviseerija. Töötoaks on vajalik ruum, kus saab takistusteta liikuda. Taustmüra, jutusumin ja muud valjud üritused samas asukohas raskendavad töötoas osalemist. Loe edasi ja telli Ruutu10

Meie näitlejad on professionaalsed ja kogenud koolitajad. Improteatri rakendamiseks on mitmeid põnevaid võimalusi. Koolitus sobib hästi:

  • neile, keda huvitab esinemine või näitlemine
  • team building koolituseks kollektiivi ühtekuuluvustunde ja koostöö arendamiseks
  • põnevaks tegevuseks sünnipäeval
  • õpilastele enesekindluse ja keskendumisvõime parandamiseks
Loe edasi ja telli Improteater IMPEERIUM

Improviseerijast õhtujuht paneb sinu ürituse oma muheda oleku ning huumorisoonega elama.

Võid kindel olla, et ta suudab ootamatute arengutega hetkeliselt kohaneda, ning osalejatega kiirelt suhestuda. Õhtujuhtimist pakuvad järgmised tegijad - võrdle pakkumisi, ning võta tegijaga otse ühendust.


Kogu sündmuse muretuks läbiviimiseks leiad imperaalide hulgast ka inimese, kes sujuvalt ja meeleolukalt köidab Su erilise päeva ühtseks tervikuks.

Loe edasi ja telli Improteater IMPEERIUM