Improteatri õppimine on nauditav protsess, mis õpetab kuulamis- suhtlemis- ja esinemisoskusi.

Alustada saab teatrihariduseta ning igas vanuses - vaja on vaid avatud meelt ning veidi julgust.

Ruutu10 improõpe

Alusta naeruküllast improteekonda, et vabastada loominguline potentsiaal ning ületada hirm esinemise ja vigade tegemise ees! Meie töötubades on toetav ja sõbralik suhtumine ning kogenud juhendajad.

Ruutu10 improõpe on neljast moodulist koosnev õppekava, mille käigus omandab õpilane vajalikud teadmised improteatrist, et edukalt nautida improvisatsiooni laval ja eraelus. Iga järgnev moodul eeldab eelmise läbimist.

Loe edasi - Ruutu10 improkursused

Rahel Otsa Improkool

Rahel Otsa Improkool on loodud, et pakkuda kvaliteetset ja mitmekülgset improõpet. Kooli eesmärgiks on anda võimalus saada osa ennast arendavast huvitegevusest, mille kaudu õpitu toob kasu ka väljaspool improtunde.

Rahel Otsa Improkool on loodud nii neile, kes soovivad improga tegeleda ainult enese arenguks kui neile, kes soovivad tulevikus ka ise improetendusi andma hakata.

Loe edasi - Rahel Otsa Improkool

VGT improkursused

Von Glehni teater pakub valikus improkursuseid nii lastele kui täiskasvanutele, algajatele kui edasijõudnutele. Kursuseid juhendavad improkogemusega näitlejad truppidest Ehatäht, Improteater Impeerium ning Eesti Improteater.

Loe edasi - Improkursused VGT-s

Tallinn Improv Group

For an evening full of laughter, peculiar storylines and surreal adventures that we make up as we go, come join our weekly improv meetup! 😁😉🤣 If you just want to meet new people, play some games, learn a bit about improv - you've found the right group!

Join a meetup