Eesti Improteater

Eesti Improteater  koondab kutselisi artiste, kelle eestvedamisel alustasime 2009 eestikeelsete improteatri etendustega.  Koos  tellimusesinemistega on tänaseks publiku ees improviseerimas käidud kaugelt  üle sajal korral.  Oleme esinenud  nii laatadel kui akadeemilises teatris, pubides, klubides ja koolisaalides. Astume üles nii lühivormi impro kui pika improõhtuna.  Eesti Improteater tahab pakkuda oma publikule säravaimat eestikeelset improteatrit.

Improteatrit tutvustavad   koolitused on samuti olnud meie artistidele  püsivaks väljundiks  ja 2007.  aastal   alanud  uue teatriprintsiibi tutvustamise protsess on tänaseks viinud mitmete truppide ja hobirühmade tekkimiseni, mida  on siinsamal weebiaadressilgi  näha ja  heaks võib kiita. ; )

Eesti  Improteatri õpetajad on diplomeeritud MA teatripedagoogid ja  koolitanud improviseerima  igal tasemel  ja igat  masti  improhuvilisi – kooliteatri mudilastest näitlejatudengiteni,  ettevõtlusnõustajatest   kaitseliitlasteni. Koostöövõime ja uute lahenduste märkamine on treenitav!

Kodulehed: facebook.com/improteater | improteater.ee

Kui tahad võtta ühendust Eesti Improteatriga, kirjuta neile aadressil: [email protected]

Liikmed
Rednar Annus Sulev Võrno Virko Annus Kristel Aaslaid Kaia Oidekivi Kaarel Orumägi/td> Indrek Tamm

Järgmisena kavas

[kava on tühi]