Koolitus

Ruutu10 improtunnid

Sõltumata sellest, kas tunned lihtsalt veidi uudishimu ja soovid korraks piiluda improvisatsiooni “köögipoolele” või oled otsustanud kogu oma ülejäänud elu improle pühenduda, Ruutu10 soovib Sulle pakkuda erinevaid võimalusi koos meiega improt õppida nii Tallinnas, kui Tartus.

Tartus: http://ruutu10.ee/#/meelelahutus/jamm-tartu
Tallinnas: http://ruutu10.ee/#/meelelahutus/jamm-tallinn

BeWise Suhtlus- ja Suhestuskoolitused

Eduka suhtluse aluseks on võimekus edastada ning tõlgendada informatsiooni tähendust, eduka suhestuse aluseks aga osapoolte seotus ühiste tegevuste kaudu.

Ühendades need kaks oleme loodud koolitusseeria, mis keskendub kuulamis-, märkamis- ja väljendusoskuse täiustamisele ning esinemisoskuste ja -julguse parendamisele, olgu siis tegemist individuaalse või meeskonnapõhise suhtlusega.

Õppimine toimub läbi mängulise praktika, tuues improvisatsioonilise lavakunsti põhimõtted igapäeva eluvaldkondadesse.

Rohkem infot: https://bewise.ee/

Impact Estonia

Impact Estonia offers the following workshops

1. Physical Improv
Based on Ira Seidenstein’s own method (iraseid.com, worked with Cirque Du Soleil, Slava’s Snow Show). Perfect for intermediate and professional actors, dancers, circus artists… people who want to use their body more!!

2. ImprovEnglish
Based on Theatresports developed by Keith Johnstone. Great for intermediate+ English speakers to improve their fluency, spontaneity and self confidence away from the traditional classroom setting.

3. Impact
Will develop your public speaking skills, applicable for all facets of life, from pitching, selling, diploma defence, networking, making first and lasting impressions. The workshop is completed in English but the skills are easily transferrable to all languages

For more information contact:
Dan Renwick
5844 8090
www.facebook.com/impactestonia
Impact Estonia