Koolitus

Von Glehni Teater

IMPROVISATSIOONI ALGKURSUS TÄISKASVANUTELE Von Glehni Teatris (Pärnu mnt 326).
ESMASPÄEVITI 17:30-19:30. Juhendaja Maarius Pärn (Improteater IMPEERIUM).
Lisainfo ja registreerimine: [email protected] või 6 675 675

IMPROVISATSIOONI ALGKURSUS NOORTELE (vanuses 16-26) Von Glehni Teatris.
ESMASPÄEVITI 17:30-19:30. Juhendaja Mairi Tikerpalu (Improteater IMPEERIUM).
Lisainfo ja registreerimine: [email protected] või 6 675 675

Ruutu10

MEIE TÖÖTOAD EI ANNA SULLE AINULT SUUREPÄRASEID IMPROOSKUSEID, VAID KA HÄDAVAJALIKUD SUHTLUSOSKUSED, MIS TOOVAD SINU ELLU UUSI VÕIMALUSI.

Sa ei pea olema naljakas.

Pole oluline, kas sul on varasem näitlemiskogemus. Võib-olla sa tunned, et sa ei oska midagi või sa kardad end lolliks teha. Meie töötubades on toetav ja sõbralik suhtumine. Inimesed saavad vabastada oma loomingulised ideed, kartmata, et nad satuvad piinlikku olukorda.

Rohkem infot: ruutu10.ee/kool.html

BeWise Suhtlus- ja Suhestuskoolitused

Eduka suhtluse aluseks on võimekus edastada ning tõlgendada informatsiooni tähendust, eduka suhestuse aluseks aga osapoolte seotus ühiste tegevuste kaudu.

Ühendades need kaks oleme loodud koolitusseeria, mis keskendub kuulamis-, märkamis- ja väljendusoskuse täiustamisele ning esinemisoskuste ja -julguse parendamisele, olgu siis tegemist individuaalse või meeskonnapõhise suhtlusega.

Õppimine toimub läbi mängulise praktika, tuues improvisatsioonilise lavakunsti põhimõtted igapäeva eluvaldkondadesse.

Rohkem infot: https://bewise.ee/

Impact Estonia

Impact Estonia offers the following workshops

1. Physical Improv
Based on Ira Seidenstein’s own method (iraseid.com, worked with Cirque Du Soleil, Slava’s Snow Show). Perfect for intermediate and professional actors, dancers, circus artists… people who want to use their body more!!

2. ImprovEnglish
Based on Theatresports developed by Keith Johnstone. Great for intermediate+ English speakers to improve their fluency, spontaneity and self confidence away from the traditional classroom setting.

3. Impact
Will develop your public speaking skills, applicable for all facets of life, from pitching, selling, diploma defence, networking, making first and lasting impressions. The workshop is completed in English but the skills are easily transferrable to all languages

For more information contact:
Dan Renwick
5844 8090
www.facebook.com/impactestonia
Impact Estonia