“This is, What I want” Menelaos Prokose töötuba Von Glehni Teatris

Algus
16:00

Facebook

Lõpp
19:00

Asukoht
Von Glehni Teater, Pärnu mnt 326, Tallinn

Kuupäev
31.03.2019

Märksõnad

31.03 kell 16.00-19.00 viib Von Glehni Teatris, Pärnu mnt. 326

töötoa „This is, What i want”

läbi Menelaos Prokos (“ImproVibe”, Ateena, Kreeka). Algajaile ja edasijõudnud improviseerijatele, töötuba toimub inglise keeles.

Kui me laval natuke midagi tahame, siis ka publik tahab meid natuke näha. Miks ei taotle me laval oma eesmärke kirglikult, pakkudes samal ajal publikule kirglikku elamust? Ole selle elu osa, mida sa laval lood, mitte ära jookse vaid teistega kohusetundest kaasa.
Alatihti näeme laval oma tegelaskuju motiivides ebakindlaid ja kahtlevaid improviseerijaid tegemas ebaolulisi valikuid. Seda sellepärast, et nad ei tea, mida nende tegelane päriselt TAHAB! Seetõttu näib tegelane ebaloomulik, muutes publikule (ja ka teistele näitlejaile) raskemaks aru saada, mis see on, mida nad nüüd näevad.
Siin töötame ja tegeleme tugevaima sooviga igal ajahetkel, nii improviseerijatena kui nende tegelastena, kellele me laval elu anname. Õpime, kuidas seista kindlalt oma jalgadel, teades ning teadvustades, mida me tahame ja kuidas see mõjutab meie tulevasi valikuid.

NB! Ainult 4 kohta. Osalustasu 35 eurot. Osalemissoovist anna palun teada all kommentaarides. Osalustasu maksta Kairi Vilu kätte. Kontakt [email protected]  tel.:  6675675 Töötuba toimub inglise keeles. Korraldame vajadusel tõlkeabi.

Menelaos Prokos (s.1981) on Ateena improviseerija Kreekast. 
Ta on improoskuseid lihvinud muide Austinis, USAs Texases. Peale koju tagasipöördumist alustas ta kodumaal esimese improkooli ja teatri „ImproVIBE“. ImproVIBE vedades on ta aastate jooksul juhendanud õpilasi ja õpetajaid, esinenud etendustega, suunanud ja juhtinud kursuseid kõigil tasemeil. Ta on ellu kutsunud ning majandab Kreeka rahvusvahelist improfestivali „Olymprov“, mida korraldatakse Ateenas 4. aastat ja mis aina põnevamaks areneb.
Menelaos on oma elu improga tihedalt sidunud, töötades koos truppidega üle maailma. Ta on esinenud kõikjal Euroopas, nagu ka USAs ja Kolumbias. Ta keskendub peamiselt loomulikule näitlemisele, lisades koomikat ja realismi, mis pärit otse südamest ning julgustades oma õpilasi rõõmu tundma kõigest, mida nad laval teevad. Ta usub ja tahab luua emotsionaalselt puudutavat improt mis pakub lusti mitte ainult publikule, vaid ka tegijaile endile.
Kui ta parajasti ei kümble improvees, kulub enamus vaba aega jalgrattasõidule, mõistatuste lahendamisele ja oma koera tekitatud segaduse korrastamisele.

“After many years of performing onstage, I must admit that I left Menelaos workshop with many new additions to my improv skillset. He is a gifted instructor, performer, and friend”.
By Uri Lifshitz, of Lamabati

 

— kohas nimega Von Glehni Teater.

Asukoha kaart

Laen kaarti....

Eesti Improteater

Eesti Improteatri moodustavad kogemustega artistid. Trupis on näitlejad ja muusikud kes saavad laval oma haridusele ja kogemusele loota - nüüd hakkab juhtuma... Teie ees on : Kristel Aaslaid, Virko Annus, Rednar Annus, Mart Gabrel, Kaia Oidekivi, Sulev Võrno.