Ruutu10 Meistrite liiga

Algus
18:00

Facebook
Event Link

Lõpp
20:00

Asukoht
Von Krahli teater, Rataskaevu 10, Tallinn

Kuupäev
20.01.2019

Märksõnad
improkomöödia, Ruutu10

Ruutu10 meisterimproviseerijad on nüüd juba päevi vaielnud ja kaklenud, et kes neist on ikkagi Räpina parim improviseerija. Enne ei saa edasi minna, kui pole välja selgitatud absoluutne tšempion. Sel hooajal alustame teekonnaga, kus selgitame välja parima meie seast. Maikuuks selgub kõige osavam improviseerija. Andres, Martin, Rauno, Toivo ja Jürmo astuvad teie poolehoiu nimel populaarsusvõistlusesse. Võistlejad astuvad üles, et täita improülesandeid, mis sisaldavad laulu, räppi, stseene, karaktereid, vaimukat dialoogi ning naerutavat situatsioonikomöödiat. Kasutada on lubatud ainult oma šarmi, improoskuseid ja ebaausaid võtteid.

Teadmiseks… see võistlus on meie jaoks ülimalt tähtis ning teile ajuvabalt naljakas ja meelelahutuslik. Et lisada Ruutu10 meistritele veel pinget, siis igal etapil ühineb võistlusega üks Ruutu10 värskeim improviseerija.

Tule toeta oma lemmikut ning veeda naerurohke õhtu vaadates improkomöödia etendust. Sel hooajal ainult 8 korda. Iga kord selgub etapi võitja. Hooaja peale kokku selgub üldine meister.

Tere tulemast vaatama – Ruutu10 Meistrite liiga.

LAVAL: Andres Kalle, Martin Junna, Rauno Meronen, Toivo Värbu, Jürmo Mehine + runner up
MUUSIKA: Veeda Kala

PILET:
Ticketeri eelmüügis: 10€
Samal päeval ja kohapeal: 15€

Piletimüük: https://www.ticketer.ee/ruutu10-meistrite-liiga-20012019

Etendus kestab kaks tundi ja on vaheajaga.

Tule veeda meiega üks teatrisportlik pühapäeva õhtu Von Krahlis!

 

Asukoha kaart

Laen kaarti....

Ruutu10

Ruutu10 on komöödiatrupp, mis usub naeru vabastavasse jõudu. Nad on õppinud improvisatsiooni ja koomikat Ameerikas ja Euroopas oma ala parimate juhendajate käe all. (Varasemalt oli Ruutu10 tuntud Improkraatia nime all)