Ruutu10 Komöödiasport

Algus
20:00

Facebook
Event Link

Lõpp
22:00

Asukoht
Kivi Paber Käärid, Telliskivi 60a, Tallinn

Kuupäev
30.10.2018

Märksõnad
Ruutu10

Komöödiaspordi tuline hooaeg alustab taas veel tulisemalt kui tšillikaste “Beyond death”. Ruutu10 liigas võistlevad neli meeskonda au, kuulsuse ja rikkuse* nimel. Kaks meeskonda võistlevad teatrilistes mängudes, mis panevad proovile nende mõtlemiskiiruse, loovuse, reageerimisvõime ja vastupidavuse. Tule ja anna oma hääl, et selgitada välja võitja.

Tasuta meelelahutus ja pöörane võistlus Ruutu10 Komöödiaspordi tiitli nimel. Ära maga maha kõige põnevamat (mitte päris) spordisündmust.

​Improviseerijad:  Tatjana Vinogradova, Valmar Kasuk, Tanel Sirp, Maarja Korstnik, Rasmus Ristisaar, Jaanus Kaljuvee, Enel Murakas, Märt Samma, Liis Tammjärv, Kristjan Vatter, Margus Toots, Jüri Kreek.

Kohtunik: Rauno Meronen

*nimetatud asjad pole garanteeritud ja Ruutu10 ei võta mitte mingisugust vastutust selles osas. Me kirjutasime selle lihtsalt, et lahe tunne oleks.

Etendus on tasuta.

Kohtumiseni Kivi Paber Käärides!

Asukoha kaart

Laen kaarti....

Ruutu10

Ruutu10 on komöödiatrupp, mis usub naeru vabastavasse jõudu. Nad on õppinud improvisatsiooni ja koomikat Ameerikas ja Euroopas oma ala parimate juhendajate käe all. (Varasemalt oli Ruutu10 tuntud Improkraatia nime all)