Ruutu10 improkomöödia pühapäev: Täismaja & Kompanii

Algus
19:00

Facebook
Event Link

Lõpp
21:00

Asukoht
Teoteater, Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Kuupäev
03.03.2019

Märksõnad
improetendus, Ruutu10

Kord kuus pühapäeval toob Ruutu10 teieni kaks tundi kordumatuid situatsioone, ootamatuid avastusi ja süžeepöördeid, improviseeritud räppi ning südantsoojendavat publikukaasamist. Märgi see õhtu oma kalendrisse, et saada osa kordumatust “sa oleksid pidanud seal olema” tüüpi elamusest.

Õhtu tõmbavad käima improviseerijad, kes räpivad inspireerituna ühe publikuliikme elust. Seejärel tuleb esitusele improviseerijaterohke pikk-formaat Kompanii.

Õhtu teise poole tõmbavad käima ja lõpetavad tsiviliseeritult Täismaja improviseerijad.

Kompanii alustab teist hooaega ning jätkab pikk-formaadi esitamist. Publikust saadud inspiratsioonisõna põhjal improviseeritakse monoloog, millest tõmmatakse ideid stseenide ja karakterite loomeks.
Kompanii improviseerijad on Ruutu10 viienda hooaja Tudengitiimi kasvandikud.
Kompanii formaadi väljatöötamist juhendab Rauno Meronen.
Improviseerijad: Gregori Palm, Ando David Roots, Valmar Kasuk, Margus Toots, Tanel Sirp, Veiko Soomets, Janika Hirvelaan, Maarja Korstnik

Täismaja improviseerib etteaste, mis alustab oma 2. hooaega. Publikust saadud inspiratsioonisõna põhjal luuakse kolm keskkonnakirjeldust, millest lähtuvalt hakatakse improviseerima koomilisi stseene. Nende käigus avastatakse loodud maailmas elavaid tegelasi ja situatsioone. Improformaat lähtub 1970ndatel USAs loodud esimesest improvisatsiooni pikk-formaadist – Harold.
Täismaja improviseerijad on end treeninud Ruutu10-s ja osaliselt USA Chicago improteatris iO.
Täismaja formaadi väljatöötamist juhendas Toivo Värbu.
Improviseerijad: Liis Tammjärv, Enel Murakas, Märt Samma, Kristjan Vatter, Rauno Meronen.

Piletiinfo:
Ticketeri eelmüük: 5€
Samal päeval ja kohapeal: 7€

Lisainfo: http://www.ruutu10.ee/taismaja

Kohtumiseni Teoteatris!

Asukoha kaart

Laen kaarti....

Ruutu10

Ruutu10 on komöödiatrupp, mis usub naeru vabastavasse jõudu. Nad on õppinud improvisatsiooni ja koomikat Ameerikas ja Euroopas oma ala parimate juhendajate käe all. (Varasemalt oli Ruutu10 tuntud Improkraatia nime all)