Mis võiks küll valesti minna?

Algus
19:00

Facebook
Event Link

Lõpp
20:00

Asukoht
Rahvaülikooli Teatrikeskuse III korrus, Vene tn 6, Tallinn

Kuupäev
11.05.2018

Märksõnad
Jaa !mproteater

Me kõik teeme plaane, olgu need siis suured või väiksed. “Ma lähen käin enne koju minekut kiiresti poest läbi” või “Ma ainult korraks vaatan oma silmarõõmu Facebooki profiili” või “Ma lõpetan ülikooli nominaalajaga”. Sest mis võiks küll valesti minna. Alati ei lähegi. Aga mõnikord läheb. Ja kui, siis kohe korralikult.

Jaa !mproteater toob teie ette just need viimased lood. Sest alati on tore teiste sekeldusi vaadata ja mõelda, et ehk endal polegi asjad kõige hullemini.

Piletid hinnaga 6€ (sooduspilet õpilastele, tudengitele ja pensionäridele) / 8€ (täispilet) on eelmüügis kuni pool tundi enne etenduse algust aadressil: https://fienta.ee/
Kohapealt ostes on sooduspilet 6€ ja täispilet 10€.

Asukoha kaart

Laen kaarti....

Jaa !mproteater

Jaa !mproteater koosneb erineva taustaga noortest amatöörnäitlejatest, keda ühendab huvi avastada reegliteta teatrimaailma, milles kõik sünnib siin ja praegu – improvisatsioonivormis. Oleme koos käinud juba aastast 2009 ning jõudnud selle aja jooksul esineda nii erinevates paikades üle Eesti kui käia ka külalisetendusi andmas välismaal. Oleme Eestisse toonud improteatri koolitajaid ja esinejaid välismaalt. Otsime pidevalt uusi arenguvõimalusi ja ei kohku tagasi ka väljakutsete ees!