Mängult on päriselt

Algus
19:00

Facebook
Event Link

Lõpp
20:00

Asukoht
Rapla Kultuurikeskus, Tallinna maantee 17, Rapla

Kuupäev
02.05.2014

Märksõnad
Jaa !mproteater

Head sõbrad! Ootame teid oma ainulaadsele improvisatsioonilisele kontsertetendusele “Mängult on päriselt”, mis tuleb ettekandele vaid kahel korral – 2.mail Raplas Kultuurikeskuses ja 3. mail Tallinnas Hopneri Majas.

Mis juhtub, kui panna koos lavale klassikaline kammerkoor ja improteatri näitlejad? Kas tekib sünergia? Kas järgneb kaos? Kas vahetatakse rollid? Kas publik saab jääda passiivseks kuulajaks? Kõik see selgub 2. ja 3.mail, mõlemal õhtul algusega kl 19.00.

Meie meeldib laulda. Meile meeldib luua. Meile meeldib mängida.

Improgrupp Jaa! on nüüdseks juba viiendat hooaega tegutsev improteater, mille eesmärgiks on arendada ja populariseerida improteatrit Eestis. Improgrupp Jaa! koosneb noortest harrastusnäitlejatest, kes on läbinud koolitusi nii Eesti kui välismaiste koolitajate käe all. Möödunud hooaegade jooksul on esinetud nii erinevates paikades üle Eesti kui käidud külalisetendusi andmas välismaal. Lisaks on Improgrupp Jaa! toonud Eestisse ka improteatri koolitajaid ja esinejaid välismaalt ning 2013 aasta oktoobris korraldasid nad Eesti esimese rahvusvahelise improteatrite festivali Tilt.

Kalevi Kammerkoor käib koos 16.hooaega, mille sisse mahub hulgaliselt erinevate suurvormide, maailmaklassika teoste ettekandeid, samuti galaesinemisi. Koori hingeks on algusaastest peale olnud dirigent, helilooja ja kunstnik Erki Meister. Viimaste suurte projektidena võiks välja tuua Lõuna-Eesti pärimuskultuuri tutvustava oratooriumi Peko Esä ja sellele järgnenud Seto Sümfoonia Peko, milles kujutatakse Seto mehe elukäiku sünnist surmani. Samuti on otsitud kokkupuutepunkte vanamuusikaga E. Meistri teoses Floribus Cor, kus vanamuusika põimiti kaasaegse luulega. Ettekanne sündis koostöös vanamuusikaansamel Rondellusega.

Asukoha kaart

Laen kaarti....

improv