Laval koos Jan Uuspõlluga

Algus
20:00

Facebook
Event Link

Lõpp
21:45

Asukoht
Von Glehni Teater, Pärnu mnt 326, Tallinn

Kuupäev
19.04.2019

 

Improteater IMPEERIUM mängib etendusi koos armastatud Eesti näitlejatega. Aprillis on improteater IMPEERIUMi väljakutse vastu võtnud Jan Uuspõld, kes on valmis ootamatusteks!

Paneme Jani ootamatutesse olukordadesse: näha saab kohapeal sündivaid sketše, humoorikaid tegelasi, kaasahaaravaid stseene, lauluhitte jpm. Lisaks koomilistele lühisketšidele näeb ilmavalgust ka täispikk improviseeritud narratiiv!

Jan Uuspõld on tuntud nii teatri-, televisiooni- kui filminäitlejana. Ta on lõpetanud EMA Kõrgema Lavakunstikooli ja töötanud Eesti Draamateatris ning Vanemuise teatris Tartus. Lisaks repertuaariteatritele on Jan Uuspõld tegutsenud teatrimaastikul ka enda produktsioonidega. Tele- ja filmimaastikul on Jan teiste hulgas kuulsust kogunud filmidega nagu “Jan Uuspõld läheb Tartusse” ning telesaadetes “Tantsud tähtedega” ja “Su nägu kõlab tuttavalt”.

ETENDUSED
19.04.2019 Tallinn, Von Glehni Teater
20.04.2019 Tartu, Karlova Teater

PILETIINFO:
Eelmüügist: 17/15
Kohapealt: 19/17

Asukoha kaart

Laen kaarti....

Improteater IMPEERIUM

Improteater IMPEERIUM kasvas välja esimesest professionaalsest improtrupist Eestis. Trupi moodustavad kutselised näitlejad, muusikud ja valgustajad.