(ÄRA JÄÄNUD) iO Chicago improkoolitus Tallinnas

Algus
00:00

Facebook

Lõpp
00:00

Kuupäev
01.01.2015

Märksõnad

Koolitus jäi ära, kuna registreerunuid oli liiga vähe.

Chicago koolitajad tulevad uuesti Eestisse!

Chicagot võib pidada tänapäevase impro sünnilinnaks, kus asuvast iO Chicago improteatrist/koolist on oma karjäärile alguse saanud mitmed kuulsad koomikud, nagu näiteks Amy Poehler, Tina Fey, Steve Carell, Stephen Colbert, Mike Myers, Vince Vaughn ja paljud teised.

2014. aasta sügisel käisid kaks iO Chicago instruktorit Tartus esinemas ja kohalikke improhuvilisi koolitamas. Ettevõtmine oli edukas ning sellel sügisel soovib iO Tallinnas seda korrata!

Pakkumisel on kolmepäevane koolitus 30. oktoobrist 1. novembrini. Täpsemad kellaajad veel selguvad, aga tõenäoliselt algavad hommikul ja kestavad iga päev 6 tundi. Maksab 255 dollarit (umbkaudu 230 eurot).

Registreerida saab siin.
(Advanced workshop on neile, kes eelmisel aastal juba osalesid, teine workshop on kõigile)

Registreerumisel tuleb kohe ka krediitkaardiga ära maksta. Krediitkaardi puudumisel on võimalik tasuda ka Eesti sisese pangaülekandega, selleks võtke ühendust [email protected]

NB! Koolitus toimub ainult juhul, kui leidub piisavalt palju registreerunuid. Kui väheste registreerunute tõttu peaks koolitus ära jääma, tagastatakse kõigile registreerimistasu. Umbes septembri alguseks tuleks soovi korral kindlasti ära registreerida.

Lisaküsimuste puhul võite julgelt kirjutada [email protected]

Asukoha kaart

Kaart pole saadaval

Ruutu10

Ruutu10 on komöödiatrupp, mis usub naeru vabastavasse jõudu. Nad on õppinud improvisatsiooni ja koomikat Ameerikas ja Euroopas oma ala parimate juhendajate käe all. (Varasemalt oli Ruutu10 tuntud Improkraatia nime all)