Improteraapia

Algus
20:00

Facebook
Event Link

Lõpp
22:00

Asukoht
TAO Keskus, Rotermanni 2, Tallinn

Kuupäev
27.02.2018

Märksõnad
Ruutu10

Improteraapia käigus viibime läbi mängulise praktika rännakul, kus leiame end erinevates maailmades, põnevates olukordades ning suhtluses erinevate karakteritega. Tuues improvisatsioonilise teatri lavakunsti põhimõtted igapäevaellu, suudame me saavutada ootamatutes olukordades parima tulemuse. Impro aitab meil mõelda hetkes ning olema teadlik nii endast kui ka meid ümbritsevatest inimestest. Me õpime tähelepanelikult kuulama, selgelt suhtlema ning ergastama oma loovust, samal ajal parendades oma keskendumis – ja empaatiavõimet ning suutlikust ära tunda võimalusi, mis elu meile pakub.

Kõik vestlused ning olukorrad, kust me end igapäevaelus leiame, on improvisatsioon: keegi ei anna meile hommikul ärgates käsikirja, mille najal päev mööda saata. Improteraapias leiad selle mugava keskpunkti, kus sotsiaalsus ning mängulisus põrkuvad ning saavutad parema kuulamis – ja väljendusoskuse ning suurenenud enesekindluse.
Selga mugav ja liikumist võimaldav riietus.

Läbiviijad: Märt Samma ja Enel Murakas

Tasu: 10€/kord (tasumine kohapeal sularahas)
Palun registreeri end siin, et teame sind oodata: https://goo.gl/jusgV1

Asukoha kaart

Laen kaarti....

Ruutu10

Ruutu10 on komöödiatrupp, mis usub naeru vabastavasse jõudu. Nad on õppinud improvisatsiooni ja koomikat Ameerikas ja Euroopas oma ala parimate juhendajate käe all. (Varasemalt oli Ruutu10 tuntud Improkraatia nime all)