Improteatri kursus gümnasistidele. Tasuta proovitund!

Algus
16:00

Facebook
Event Link

Lõpp
18:00

Asukoht
Von Glehni Teater, Pärnu mnt 326, Tallinn

Kuupäev
05.11.2017

5. novembril kell 16:00 alustab improteatri kursus gümnasistidele proovitunniga Von Glehni Teatris, Nõmmel (Pärnu mnt 326, Tallinn)

REGISTREERI PROOVITUNDI või kogu kursusele: kylli.aru@gmail.com, tel 5091828

Proovitund on kõigile prii!

Improteater on üle maailma palavalt armastatud teatrivorm. Kõik sünnib siin ja praegu, midagi eelnevalt kokku leppimata – teksti ei ole pähe õpitud ja mängitavat lugu ette välja mõeldud.

Improteatri tundides parandame koostöövõimet ja äratame loovust. Loome pingevaba ja turvalise keskkonna, kus osalejad saavad end vabaks lasta ning välja elada. Lõbusate harjutuste ja grupimängudega käivitame fantaasialennu, arendame tähelepanu ja reaktsioonikiirust ning paneme naerma eksimuste üle.

Osalemiseks ei pea tingimata olema näitlemiskogemusega või suur teatrisõber. Improviseerida võivad kõik, kes soovivad…:
… kasvatada enesekindlust ja esinemisjulgust
… arendada positiivset ja avatud ellusuhtumist
… või lihtsalt veeta suurepäraselt aega!

Juhendaja: Mairi Tikerpalu.
Mairi Tikerpalu on kutseline näitleja ja Improteatri IMPEERIUM asutajaliige, kes lisaks IMPEERIUMile tegutseb vabakutselisena erinevates Eesti teatri-, tele- ja filmiprojektides. Lõpetanud TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia näitlejana. Läbinud improteatri koolitusi mitmete rahvusvaheliselt tunnustatud õpetajate käe all. Annab improteatri tunde NUKU teatri noortestuudios ja Von Glehni teatris. Töötanud nii laste, noorte kui ka täiskasvanutega erinevates improteatri töötubades, laagrites ja koolitustel. Koduleht: www.improimpeerium.ee.

Mairi Tikerpalu: „Improteatri õpetamise puhul naudin kõige enam seda, kuidas impro inimestele mõjub. Näen,kuidas nad järk-järgult kasvavad enesekindlamateks, mängulisemateks ja rõõmsamateks!”

Improteatri kursus gümnasistidele hakkab toimuma iganädalaselt pühapäeviti kell 16:00 – 18:00 Von Glehni Teatris (Nõmmel). (5.november 2017 – 26. mai 2018)

REGISTREERI KURSUSELE või proovitundi: kylli.aru@gmail.com, tel 50 91 828

Kursuse tasu on 40 € kuus.

6 675 675 / kontakt@vgt.ee / www.vgt.ee

Asukoha kaart

Laen kaarti....

Improteater IMPEERIUM

Improteater IMPEERIUM kasvas välja esimesest professionaalsest improtrupist Eestis. Trupi moodustavad kutselised näitlejad, muusikud ja valgustajad.