Improteater IMPEERIUM Indrek Hargla eksklusiivsetel tekstidel

Algus
20:00

Facebook
Event Link

Lõpp
21:30

Asukoht
Von Glehni Teater, Pärnu mnt 326, Tallinn

Kuupäev
12.04.2019

Imperaalid aitavad armastatud kirjanikul lõpetada uut hitt-näidendit! Sel kevadhooajal kirjutab etenduse alguse Indrek Hargla

Etendus saab alguse kirjaniku sulest – näitekirjanik kirjutab etenduse esimese stseeni. Sünnivad esimesed tegelased, tegevuspaik, käivitub sündmustik. Näitlejad aga näevad teksti esimest korda alles laval, kui nad seda publikule esitama asuvad. Kuhu lugu edasi liigub ja millega lõpeb, on improteatrile kohaselt juba improviseeritud ja selgub kohapeal.

Indrek Hargla on tuntud eesti kirjanik ja stsenarist, kelle sulest on sündinud hulk Eesti tuntumaid ja viljakamaid ulme- ja krimitekste. Ta on kirjutanud jutte, lühiromaane ja romaane. Laiema publiku tähelepanu pälvis Hargla 2010. aastal alternatiivajalooliste kriminaalromaanide sarjaga keskajal Tallinnas elanud apteeker Melchiorist. Missugune Indrek Hargla looming aga impronäitlejaid etendusel tabab – see selgub alles kohapeal.

Etendused:
09.02.2019 Tartu, Karlova Teater
12.04.2019. Tallinn, Von Glehni teater

Piletid PILETILEVIST ja piletite saadavusel enne etendust kohapealt.

Improteater IMPEERIUM – kujutluse võim!

Asukoha kaart

Laen kaarti....

Improteater IMPEERIUM

Improteater IMPEERIUM kasvas välja esimesest professionaalsest improtrupist Eestis. Trupi moodustavad kutselised näitlejad, muusikud ja valgustajad.