Improstuudio

Algus
18:00

Facebook

Lõpp
20:00

Asukoht
Rahvaülikooli Teatrikeskuse III korrus, Vene tn 6, Tallinn

Kuupäev
08.02.2018

Märksõnad
Jaa !mproteater

Improteater ehk kohapeal sündiv teater on Eestis eksisteerinud varsti juba ligi kümme aastat. Improstuudios on kõigil võimalik antud teatrisuuna ja mõttemaailmaga lähemalt tutvust teha.

Oma kogemusi jagavad Rahel Otsa ja Timo Talvik, kes on aktiivsed näitlejad ühes Eesti vanimas improteatris: Jaa !mproteater.

Improstuudio pakub võimalust arendada spontaansust, kiiret reageerimist, suhtlemisoskust ja vähendada hirmu esinemise ees. Lisaks on garanteeritud improviseerimisega kaasnev hea enesetunne ja positiivsem ellusuhtumine.

Improstuudios on kõigil huvilistel võimalik lähemalt avastada nii improteatrit kui ka iseennast läbi selle. Lavale kedagi pärast ei sunnita, kui aga kui soovi on, ei saa ka seda võimalust välistada.

Neljapäeviti kell 18-20, jaanuar-veebruar. Hind 30 € (25 € – õpilane/üliõpilane, 1 kord 8 €).

Registreerumine kultuur.ee/kursus/improstuudio

Asukoha kaart

Laen kaarti....

Jaa !mproteater

Jaa !mproteater koosneb erineva taustaga noortest amatöörnäitlejatest, keda ühendab huvi avastada reegliteta teatrimaailma, milles kõik sünnib siin ja praegu – improvisatsioonivormis. Oleme koos käinud juba aastast 2009 ning jõudnud selle aja jooksul esineda nii erinevates paikades üle Eesti kui käia ka külalisetendusi andmas välismaal. Oleme Eestisse toonud improteatri koolitajaid ja esinejaid välismaalt. Otsime pidevalt uusi arenguvõimalusi ja ei kohku tagasi ka väljakutsete ees!