Improlaager

Algus
00:00

Facebook

Lõpp
00:00

Asukoht
Marie maakodu, Pühaste, Pikasilla

Kuupäev
18.08.2018 - 19.08.2018

Märksõnad

Tartu improsõbrad korraldavad kahepäevase improlaagri, kuhu on oodatud kõik improteatrist huvitatud. Eesmärk on omavahel rohkem tuttavaks saada, kogemusi jagada ja muidugi ka lihtsalt improtada ja lõbutseda.
Asukohaks on Marie Olli maakoht Võrtsjärve alltipus. See tähendab lisaks täielikule tsivilisatsioonist eraldatusele ka tiiki, järve (ja erinevaid vee peal püsivaid aluseid), sauna, palju marju-seeni metsast, grillimis- ja lõkkevõimalust jne. Lähim bussipeatus on Pühaste (3km jalutamist läbi metsa – imeline), aga kui oled autoga tulija, palun anna teada – ehk saad kellegi veel peale võtta. Kui Pühastesse busse ei tule, siis on lähedal ka Rõngu alevik, kuid siis peaks kellegagi kokku leppima, et ta autoga vastu liiguks.
Ürituse tasu käib annetuste näol – kuna korraldamine, elekter-vesi jne on siiski kulud, siis paneme ürituse lõppedes ringi käima väikse magic hat’i, kuhu igaüks oma südametunnistuse järgi võib pisut raha panna.
Kaasa oleks vaja võtta endale toit, soovi korral ujumisriided, magamiskott (v linad jne) ja võimalusel telk. Voodikohti on samuti, need paneme kirja Facebooki eventi alla ja siis saab vastavalt broneerida. Kuna suvel on soe, siis lihtsalt telgis on ehk mõnusam.

Kui sul on ideesid, mida laagris teha, või oskaksid juhendada töötuba, siis kindlasti anna teada. Kuigi rahalist tasu me pakkuda ei saa, siis midagi sümboolset vast ikka.

Asukoha kaart

Laen kaarti....

marie