Improgrupp Jaa! (EST) “Kirglik Elu”

Algus
18:00

Facebook

Lõpp
18:45

Asukoht
Kohvik Sinilind, Müürivahe 50, Tallinn

Kuupäev
07.11.2014

Pilet
€0.00

Kõrvakiilu said sa selle eest, et jätsid mind üksi Karli kasvatama… suudluse selle eest, et tulid tagasi.

Improgrupp Jaa! on oma uue improformaadi “Kirglik elu”, loomisel võtnud inspiratsiooni eeskätt kustumatutest telehittidest nagu “Metsik roos”, “Vaprad ja ilusad”, “Dallas”, “Õnne 13” jpt. Teie ees rulluvad lavale uskumatud ja kordumatud lood, mis räägivad kõigest inimlikust ­ armastusest, ahnusest, heasüdamlikkusest, meeleheitest ja muidugi kirest. Mida viskab saatus, või hoopis juhus, tegelaste teele ja kuidas nad selle kõigega hakkama saavad? Ole kohal ja ela kaasa nende kirgliku elu pöördkäikudele!
Oma elu osades: Alejandra, Jorge, Jesus, Antonella, Inés, Gabriel, Carmen, Isabel, Penelope, Pablo jt


Improgrupp Jaa! koosneb erineva taustaga noortest amatöörnäitlejatest, keda ühendab huvi avastada reegliteta teatrimaailma, milles kõik sünnib siin ja praegu – improvisatsioonivormis. Jaa! on koos käinud juba aastast 2009 ning jõudnud selle aja jooksul esineda nii erinevates paikades üle Eesti kui käia ka külalisetendusi andmas välismaal.  Nad otsivad pidevalt uusi arenguvõimalusi ja ei kohku tagasi ka väljakutsete ees!

facebook.com/improgrupp

Asukoha kaart

Laen kaarti....

Jaa !mproteater

Jaa !mproteater koosneb erineva taustaga noortest amatöörnäitlejatest, keda ühendab huvi avastada reegliteta teatrimaailma, milles kõik sünnib siin ja praegu – improvisatsioonivormis. Oleme koos käinud juba aastast 2009 ning jõudnud selle aja jooksul esineda nii erinevates paikades üle Eesti kui käia ka külalisetendusi andmas välismaal. Oleme Eestisse toonud improteatri koolitajaid ja esinejaid välismaalt. Otsime pidevalt uusi arenguvõimalusi ja ei kohku tagasi ka väljakutsete ees!