Improgrupp Jaa! City’s

Algus
19:00

Facebook
Event Link

Lõpp
21:00

Asukoht
Gourmet Coffee City, Pärnu mnt 15, Tallinn

Kuupäev
02.09.2015

Märksõnad
Jaa !mproteater

Kevadel käis meil Improgrupp Jaa! külas ja oli väga menukas! Seega me teeme seda uuesti!

Improgrupp Jaa! ootab kõiki nautima üht mõnusat õhtut lõbusate improviseeritud sketšide saatel! Sel õhtul sünnivad teie silme ees lood, mida kunagi varem pole välja mõeldud ja mida kunagi hiljem enam näha ei saa. Ja nalja saab ka, seda me lubame! Improteater pakub pinget ja põnevust, mis saab sündida ainult spontaansetes hetkedes ning huumorit, mis võib teid nii vaikselt turtsatama kui valjult kaasa rõkkama panna!

Improgrupp Jaa! on tegutsenud aastast 2009. Kuue hooaja jooksul on Jaa! andnud etendusi nii Eestis kui välismaal, toonud kohaliku publiku ette nii koolitajaid kui teatritruppe teistest riikidest ning korraldanud kaks rahvusvahelist improteatrite festivali.

Pilet: 8 eurot

Tule ja ühenda Gourmet Coffee City maitsev söök Improgrupp Jaa! improviseeritud sketšidega! Tõotab tulla mõnus õhtu 😉

Asukoha kaart

Laen kaarti....

Jaa !mproteater

Jaa !mproteater koosneb erineva taustaga noortest amatöörnäitlejatest, keda ühendab huvi avastada reegliteta teatrimaailma, milles kõik sünnib siin ja praegu – improvisatsioonivormis. Oleme koos käinud juba aastast 2009 ning jõudnud selle aja jooksul esineda nii erinevates paikades üle Eesti kui käia ka külalisetendusi andmas välismaal. Oleme Eestisse toonud improteatri koolitajaid ja esinejaid välismaalt. Otsime pidevalt uusi arenguvõimalusi ja ei kohku tagasi ka väljakutsete ees!